Cheat Engine

Cheat Engine

Açık kaynak olarak geliştirilen oyun modifiye aracı Cheat Engine ile hile yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu oyun hile programı ile Windows altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yaparak isteğinize göre oyun özellikleri belirleyebilir ve oyunları zorlaştırabilir ya da kolaylaştırabilirsiniz.

Okuyunuz: İndirmek için yukardakı programı indire basın.Çıkan ekranda sağdaki download on slow speed yazana basın.Bekleyin ve en altta çıkacak olan after yazısıyla başlayana basın.Wait for Your turn yaızının altındakının bitmesini bekleyin ve indirin.

Mesela 100 can puanı ile oynamak size çok kolay geliyorsa artık oyunları 1 can puanı ile oynamayı deneyebilir ve kendinizi test edebilirsiniz. Ayrıca bu tür değişiklikler dışında Cheat Engine içerisindeki diğer kullanışlı araçlar ile gelişmiş bilgisayar oyunlarında, Internet Explorer, Mozilla Firefox vb. diğer tarayıcılar üzerinden oynadığınız tarayıcı oyunlarında, Flash oyunlarda, FarmVille gibi Facebook uygulamalarında ve normal uygulamalarda hile yapabilir, hattahataları ve sorunları bile düzeltebilirsiniz.

Program içerisindeki memory scanner (hafıza tarayıcı) ile oyun içerisinde kullanılan ve değiştirilmeye uygun olan değişkenleri hızlı bir şekilde tarayıp belirledikten sonra bunları yine Cheat Engine üzerinden değiştirebilirsiniz.

Diğer yandan hata ayıklayıcı (debugger), çevirici (assembler) ve ters çevirici (disassembler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve daha fazlası ile birçok özelliği ve seçeneği modifiye edip kullanabilirsiniz

İyi Hileler Diler Hileclub.blogspot.com

Oyun Hileleri

6 yorum:

 1. evt nerden indircez

  YanıtlaSil
 2. Farm Heroes Saga hile olmuyor bakarmısınız hocam

  YanıtlaSil
 3. Alıntı:
  Adsız
  Farm Heroes Saga hile olmuyor bakarmısınız hocam
  Cheat Engine Programını Kullanmayı Biliyorsanız Sorun Yok
  Ama Yinede Yapamıyorsanız Cheat Engine'nin Sürümü Olan 6.1 İndirin
  İyi Günler..:)

  YanıtlaSil
 4. ALINTI:
  Emrecan Ozdemir:
  nereden indirzez
  ALINTI:
  Ege Ertüfekci
  evt nerden indircez
  CEVAP:Yukarıda İndir Resmi Bulunmaktadır.
  Resme tıklayarak indirebilirsiniz
  İYİ GÜNLER.:)

  YanıtlaSil

Hileler Kutuna Gelsin !

Kategoriler

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Dragon city yemek hilesi Dragon city yemek hilesi,gems hilesi,level